تماشاخانه

علی اوجی بازیگر طنز و نظرش درباره ی ارغوان

علی اوجی در این ویدیو نظرش را درباره ی فیلم ارغوان ابراز می کند. این فیلم که به تصمیم شورای صنفی نمایش به رغم داشتن کف فروش سرگروهی اش را از دست داده و سینماهای نمایش دهنده اش به حداقل رسیده است، هم اکنون در پردیس سینمایی کورش، سینما سروش وسینما چارسو روی پرده است.

ویدیوی ابوالحسن داودی درباره ی ارغوان

ابوالحسن داودی کارگردان و رییس شورای صنفی نمایش که هفته ی گذشته به رغم حفظ کف فروش و استقبال مخاطبین از فیلم ارغوان ، رای به خداحافظی این فیلم با سینمای سرگروه و به حداقل رسیدن سینماهای نمایش دهنده ی ارغوان داد، در این ویدیو نظرش را درباره ی این فیلم ابراز می کند.

رضا ثروتی درباره ی فیلم ارغوان، نسخه ی کوتاه نشده

با آغاز اکران فیلم سینمایی ارغوان، تعداد بسیاری از اهالی فرهنگ و هنر در ویدیوهای کوتاه از فیلم ارغوان و سینمای مستقل و فرهنگی حمایت کرده اند. این ویدیو حرف های کامل رضا ثروتی درباره ی کارگردانان فیلم ارغوان و سینمای آن هاست.

رویا میرعلمی و کامران رسول زاده در اکران مردمی ارغوان

ویدیوی آنا عبدی از مراسم اکران مردمی ارغوان با حضور رویا میرعلمی(بازیگر) و کامران رسول زاده(ترانه سرا و خواننده). برنامه ی اکران مردمی فیلم سینمایی ارغوان در روزهای آتی نیز با حضور و حمایت هنرمندان دیگر از سینمای فرهنگی ادامه خواهد داشت.

مهتاب کرامتی در اکران مردمی ارغوان

این ویدیو را آنا عبدی از مراسم اکران مردمی و رونمایی از پوستر تازه ی فیلم سینمایی ارغوان (با طراحی اختصاصی بزرگمهر حسین پور از کرامتی) در روز یکشنبه هفدهم آبان ماه ساخته است.

اکران فیلم ارغوان با بازی مهتاب کرامتی و آزاده صمدی

در شب اکران خصوصی فیلم ارغوان به کارگردانی کیوان علی محمدی و امید بنکدار که در سینما کورش برگزار شد، چهره هایی همچون آزاده صمدی، ستاره اسکندری، همایون ارشادی و مهرانه مهین ترابی حضور پیدا کردند. گزارش اختصاصی تی وی پلاس را از کانال سینما ببینید.

تصویر دیده نشده از فیلم سینمایی ارغوان

این تیزر کوتاه فیلم سینمایی ارغوان با حضور مرتضی اسماعیل کاشی بازیگر توانای تاتر که سیمرغ بازیگری تاتر را از آن خود کرده و برای اولین بار با حضور مقابل دوربین کیوان علی محمدی و امید بنکدار به عرصه ی سینما پا گذاشته است به دوستداران سینما و تاتر تقدیم می شود.

خوش آمد گویی مهتاب کرامتی

در شب اکران خصوصی فیلم سینمایی ارغوان، مهتاب کرامتی بازیگر فیلم به دلیل این که به خاطر کلید خوردن پروژه ی سینمایی اش در بوشهر بود و در مراسم حضور نداشت با ارسال این ویدیو به مهمانان خوش آمد گفت و از این که نتوانسته کنارشان باشد ابراز تاسف کرد.

پیشنهاد رضا یزدانی به هوادارانش

رضا یزدانی خواننده محبوب که سال هاست با پروژه های سینمایی همکاری دارد، در این ویدیو هوادارانش را به تماشای فیلم سینمایی ارغوان دعوت می کند.

ابراز احساسات ستاره اسکندری

ستاره اسکندری بازیگر تاتر تلویزیون و سینما که سابقه ی همکار ی اش با کارگردان های ارغوان به زمان فیلم های کوتاه آن ها برمیگردد در این ویدیو احساسش را درباره ی ساخته های علی محمدی و بنکدار می گوید.

اظهار نظر هنرمندان و بازیگران سینمادرباره ی فیلم ارغوان

این ویدیو اکه در شب اکران خصوصی فیلم سینمایی ارغوان در پردیس سینمایی کورش رونمایی شد، گفته ها و نظرات بازیگران و هنرمندان را درباره ی ارغوان و کارگردان هایش به نمایش می گذارد. فاطمه معتمد آریا، رویا نونهالی، مهناز افشار، علی مصفا، هنگامه قاضیانی، بهنوش بختیاری، محمد رضا غفاری، سعید چنگیزیان، امیر مهدی ژوله، بزرگمهر حسین پور و بسیاری دیگر در این ویدیو به طنز و جد درباره ی فیلم و سازندگانش گفته اند.

علی مصفا و اعتراض به بی عدالتی

علی مصفا بازیگر، نویسنده و کارگردان صاخب نام سینمای ایران با اشاره به شرایط نابرابر تبلیغات در سینمای ایران،مردم را به تماشای ارغوان دعوت می کند.

رامتین شهبازی منتقد سینما و ارغوان

رامتین شهبازی منتقد سینما و فیلم ارغوان . پس از حمایت جمعی از بازیگران از فیلم ارغوان، منتقدان نیز به حلقه ی ارغوان پیوستند. رامتین شهبازی در این ویدیو با ایجاز دلایل تماشای فیلم را شرح می دهد.

فاطمه معتمد آریا تازه ترین ویدیوی ارغوان

فاطمه معتمد آریا پس از دیدن ارغوان و تحسین موسیقی این فیلم، تماشای آن را به سینما دوستان توصیه می کند. این ویدیو نسخه ی کامل تصاویری است که از او در شبکه های مجازی منتشر شده است.

محمد رضا غفاری و علت تماشای ارغوان

محمد رضا غفاری نیز به جمع هنرمندان حامی ارغوان پیوست. ویدیویی از او در اینستاگرام و شبکه های مجازی منتشر شده که این نسخه ی کامل آن است. ارغوان سومین فیلم کیوان علی محمدی و امید بنکدار با بازی مهتاب کرامتی مهدی احمدی شقایق فراهانی و آزاده صمدی است که به زودی در سراسر کشور اکران می شود

رابطه ی امیر مهدی ژوله با ارغوان

امیر مهدی ژوله، نویسنده و طنزپرداز که اجرای استند آپ کمدی او در برنامه ی خندوانه ی رامبد جوان، توانایی های تازه ای از او را به نمایش گذاشت و طرفداران و حاشیه های بسیاری به دنبال آورد - با اظهار نظر در مورد ساخته های کیوان علی محمدی و امید بنکدار، هوادارن خود را به تماشای فیلم ارغوان دعوت می کند.

ارغوان : فیلم منتخب مانی رهنما

در پی حمایت هنرمندان عرصه ی سینما از فیلم سینمایی ارغوان، سومین ساخته ی کیوان علی محمدی و امید بنکدار- مانی رهنما خواننده ی پاپ که تجربه ی همکاری و خوانندگی برای چند پروژه ی سینمایی را در کارنامه ی کاری خود دارد، با اظهار نظر در مورد این فیلم هوادارانش را به تماشای ارغوان دعوت می کند.

نظر صریح حمید رضا پگاه درباره ی فیلم ارغوان

حمید رضا پگاه بازیگری که در چند فیلم مختلف با امید بنکدار و کیوان علی محمدی همکاری داشته، با وجود آن که در فیلم ارغوان بازی ندارد نظر مثبتش را رو در رو با مخاطبین ابراز می کند..

پانته آ بهرام حمایت می کند

پانته آ بهرام با طنز منحصر به فرد خود و توصیف نقطه نظرش درباره ی کیوان علی محمدی و امید بنکدار، کارگردان های ارغوان از فیلم ارغوان حمایت می کند

رویا نونهالی به حلقه ی ارغوان پیوست

در ادامه ی انتشار ویدیوهای اینستاگرامی و پخش ویدیو ها و آنونس های مختلف درباره ی فیلم سینمایی ارغوانّ، رویا نونهالی با بیان نظرات صریح خود درباره ی فیلم دوستداران سینما را به تماشای فیلم دعوت می کند.

اظهار نظر مهناز افشار درباره ی جسارت علی محمدی و...

گروهی از اهالی فرهنگ در حمایت از سینمای فرهنگی و مستقل دوستداران خود را به تماشای فیلم سینمایی ارغوان دعوت کرده اند. با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم سینمایی ارغوان اولین ویدیوی اینستاگرامی با حضور مهناز افشار رونمایی شد. این ویدیو نسخه ی کامل گفته های مهناز افشار است.

گزارش رونمایی از پوستر و آنونس فیلم «ارغوان»

گزارش رونمایی از پوستر و آنونس فیلم «ارغوان» با بازی مهتاب کرامتی. مسئولان برگزاری سی و سومین جشنواره فیلم فجر در اقدامی شایسته و برای اولین بار، برنامه ای با عنوان «پیش نمایش فیلم های جشنواره فیلم فجر» در نظر دیده اند که این اتفاق هر روز و پیش از شروع رسمی این جشنواره، در پردیس سینمایی ملت با حضور بازیگران، عوامل و کارگردان و تهیه کننده همه فیلم های حاضر در بخش مسابقه رقم می خورد.

بخش های از فیلم " ارغوان "

جشنواره فیلم فجر کارگردانان: امید بنکدار- کیوان علی محمدی نویسندگان: علی اکبر حیدری- امید بنکدار- کیوان علی محمدی بر اساس داستان کوتاهی از: علی اکبر حیدری بازیگران: مهتاب کرامتی- مهدی احمدی- شقایق فراهانی- آزاده صمدی- الهام کردا- یاسمین پازوکی- با هنرمندی نسیم ادبی، رابعه مدنی و مریم بوبانی. با معرفی: مرتضی اسماعیل کاشی. بازیگر خردسال: نیکی نصیریان

رونمایی از تیزر فیلم «ارغوان»

«ارغوان» به کارگردانی امید بنکدار و کیوان علیمحمدی از جمله فیلم های شرکت کننده در بخش سودای سیمرغ سی و سومین جشنواره فیلم فجر است. مهتاب کرامتی ، مهدی احمدی، شقایق فراهانی، آزاده صمدی، الهام کردا، نسیم ادبی، رابعه مدنی، مریم بوبانی و... در فیلم «ارغوان» به ایفای نقش می پردازند.